Слухати

Папа Римський виключає можливість жіночого священства / Новини на Громадському радіо

Папа Римський виключає можливість жіночого священства

21 червня 2018 - 08:19
За словами Папи Франциска, це питання вирішив ще Іван Павло ІІ

Папа Римський Франциск рішуче виключає можливість жіночого священства. Про це він заявив в інтерв’ю Reuters.

«Іван Павло ІІ був чітким в цьому питанні та зачинив двері, а я не маю наміру повертатися до цього. Це була серйозна справа, а не каприз. Ми не повинні применшувати присутність жінки в Церкві до функціональності», – наголосив він, перестерігаючи перед «феміністичним наставленням», яке в цьому випадку перетворилося б лише в «маскулізм в спідниці».

Водночас, Папа Франциск розповів, що призначення жінки на посаду віце-директора Ватиканського прес-центру (йдеться про Доктора Палому Ґарсію Овехеро, призначену на посаду у 2016 році - ред) коштувало йому чималих зусиль.

Також він розповів, що пропонував жінці очолити Секретаріат Ватикана з комунікацій, однак, вона відмовилась через інші обов’язки. 

Як пояснює Catholic News Agency, папа Франциск виступає проти жінок у священицтві, однак, не проти жінок у куріях.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+