Слухати

«Позиція дружини відповідає Закону Божому»: Турчинов засудив звернення правозахисників до ректора / Новини на Громадському радіо

«Позиція дружини відповідає Закону Божому»: Турчинов засудив звернення правозахисників до ректора

21 червня 2018 - 08:38
Секретар РНБО Олександр Турчинов вважає заяву правозахисників про звільнення Ганни Турчинової через вислови у блозі «Гомодиктатура» — виступом проти свободи слова

Секретар РНБО Олександр Турчинов засудив заклик правозахисників звільнити його дружину Ганну Турчинову з посади декана університету імені Драгоманова через позицію щодо ЛГБТ. Про це Турчинов написав у Facebook

«Ставлення моєї дружини Ганни Турчинової до сімейних цінностей та захисту від моральної деформації шкільної програми — прояв її християнської, громадянської та професійної позиції. Ця позиція повністю відповідає закону Божому та Конституції України», — написав Турчинов.

Він також звинуватив правозахисників у тому, що вони «виступають проти свободи слова, проти права на власну позицію та думку».

Нагадаємо, раніше Ганна Турчинова опублікувала блог під назвою «Гомодиктатура. Частина 1. Як розбещувати дітей», в якому вона виступила з критикою антидискримінаційних правок МОН.

20 червня правозахисні організації звернулися до ректора педагогічного університету імені Драгоманова в Києві з проханням звільнити декана закладу та дружину секретаря Ради національної безпеки і оборони Ганну Турчинову через «дискримінаційні, антиконституційні, відверто гомофобні, ксенофобні та антинаукові твердження».

Відкрите звернення правозахисних організацій України опублікував «Центр інформації про права людини»

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+