Слухати

Трамп: приміщення для дітей мігрантів — найприємніше, що вони бачили (ВІДЕО) / Новини на Громадському радіо

Трамп: приміщення для дітей мігрантів — найприємніше, що вони бачили (ВІДЕО)

21 червня 2018 - 20:56
Трамп також порівняв ці послуги з тими, що були при адміністрації колишнього президента Барака Обами

Президент США Дональд Трамп заявив, що заклади, де утримуються діти-мігранти, є «найприємнішими, що бачили (ці) люди». Слова президента США цитує CNN.

«Деякими з цих закладів дійсно добре керують, і я високо оцінюю роботу секретаря Кірстен Нільсен і усіх людей, які над цим працювали. Це найприємніше, що (ці) люди бачили. Але це все ще щось недопустиме», — заявив президент США.

Він також порівняв сьогоднішні послуги з тими, що були при адміністрації колишнього президента Барака Обами. «Ви звертаєте увагу на 2014 рік, під час адміністрації Обами, у них є такі погані фотографії», — зазначив Трамп.

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+