Слухати

У Луганській області зареєстровано другий випадок дифетрії, - Супрун / Новини на Громадському радіо

У Луганській області зареєстровано другий випадок дифетрії, - Супрун

21 червня 2018 - 17:15
За словами Супрун, зараз в усіх регіонах України достатньо вакцин для безкоштовних щеплень усіх, хто цього потребує

У Рубіжному Луганської області зареєстровано другий цього року випадок захворювання на дифтерію. Про це написала на своїй сторінці у Facebook  в. о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун.

«У Рубіжному Луганської області нещодавно було зареєстровано другий випадок дифтерії цього року. Людині своєчасно ввели протидифтерійну сироватку. Та цей випадок — небезпечний сигнал, який попереджає, що ігнорувати або зволікати зі щепленням дуже ризиковано. Адже вакцина — єдиний захисний бар’єр між нами та дифтерією, як і іншими небезпечними інфекційними хворобами», — написала вона.

Уляна Супрун наголосила на важливості профілактичного щеплення від дифтерії: кожна доросла людина мусить робити ревакцинацію раз на 10 років. Зараз в усіх регіонах України достатньо вакцин для безкоштовних щеплень.

«Для дітей централізовано закуповується вакцина проти кашлюку, дифтерії та правцю АКДП (з цільноклітинним кашлюковим компонентом, що дає найкращий захист).
Також наявна вакцина для профілактики дифтерії та правця АДП та вакцина для профілактики дифтерії та правця зі зменшеним вмістом антигена АДП-М, яку застосовують для дорослих. На 1 червня 2018 року всього в українських лікарнях є 2,2 млн доз вакцини АКДП, 557 тис. доз АДП та 5,2 млн доз АДП-М», — ідеться у повідомленні.

Дифтерія — вакцинокерована інфекція. Єдиний спосіб захиститися від неї і запобігти розвитку небезпечних ускладнень — вакцинація для дітей та ревакцинація для дорослих.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+