Слухати

В Олега Сенцова проблеми з нирками та серцем, - адвокат / Новини на Громадському радіо

В Олега Сенцова проблеми з нирками та серцем, - адвокат

21 червня 2018 - 17:41
Він п’є 3,5 літри води на день та отримує додаткові крапельниці

У незаконно ув’язненорго в Росії Олега Сенцова — проблеми з нирками та серцем. Про це українській Уповноваженій з прав людини Людмилі Денісовій повідомив адвокат Сенцова Дмитро Дзіндзе, якому вдалося зустрітися з Олегом в колонії. 

«За його словами, Олег знаходиться зараз у медичній частині. В нього — проблеми із нирками та серцем. Олег п’є 3,5 літри води на день, та ще ставлять щоденні крапельниці. Це ще додаткові 2 літри», — ідеться у повідомленні.

Адвокат також повідомив, що на 26-й день голодування в Олега сталася криза, його відвезли до лікарні за межами колонії. тоді лікарі хотіли затсосувати примусове годування, однак Сенцов відмовився.

 «Лікарі не наполягали через можливий розголос і попросили забрати його назад до колонії разом із апаратом для примусового годування», — повідомив Дзіндзе.

За його словами, у будь-який момент криза може повторитися.

 

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+