Слухати

Балух відмовився від сухарів, посилить голодування (ВИПРАВЛЕНО) / Новини на Громадському радіо

Балух відмовився від сухарів, посилить голодування (ВИПРАВЛЕНО)

22 червня 2018 - 18:07
Керівництво СІЗО виселило політв'язня з одиночної камери

Український політв’язень Володимир Балух прийняв рішення перейти на сухе голодування.

Про це заявив громадський захисник українця архієпископ Климент, пише сайт «15 минут».

«Спілкувався з Балухом. Володя повідомив, що керівництво Сімферопольського СІЗО прийняло рішення, виселити Володю з одиночної камери і перевести його в загальну камеру, так як вони вважають, що Володя припинив голодування. Володя офіційно заявляє, що переходить на сухе голодування», — повідомив громадський захисник Балуха.

Проте пізніше представниця «Кримської правозахисної групи» Ірина Сєдова повідомила в ефірі Громадського радіо, що архієпископ Климент, швидше за все, переплутав форми голодування. Пославшись на адвоката Ольгу Дінзе, Сєдова дала таке пояснення: 

«Нам стало відомо, що він відмовився від сухарів, питиме тільки воду. Балух повернувся знову до голодування без їжі, тільки на воді», — додала правозахисниця. 

Нагадаємо, Володимир Балух 19 березня оголосив безстрокове голодування з вимогою скасувати незаконний вирок у вигляді позбавлення волі на 3 роки і 5 місяців в колонії-поселення.

Володимир Балух продовжує голодування 96-й день. Після місяця голодування він погодився приймати 2 склянки вівсяного киселю і 50-70 грам житніх сухарів в день.

15 червня підконтрольний Росії Роздольненський суд в Криму продовжив запобіжний захід у вигляді утримання під вартою українському активісту Володимиру Балух на два місяці. Арешт активіста продовжили до 14 серпня.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+