Слухати

Генасамблея ООН схвалила резолюцію щодо виведення російських військ з Молдови / Новини на Громадському радіо

Генасамблея ООН схвалила резолюцію щодо виведення російських військ з Молдови

22 червня 2018 - 20:29
Йдеться про війська, які знаходяться у Придністров'ї без дозволу влади

Генасамблея ООН схвалила резолюцію про виведення російських військ з Придністров’я. Йдеться про вимогу до Росії вивести війська з Придністров’я, які знаходяться там без дозволу влади і всупереч конституції.

Про це повідомляє прес-служба постійного представництва України при ООН.

«Україна як один із співавторів вітає прийняття резолюції Генеральної асамблеї ООН про повне і безумовне виведення іноземних військ з території Республіки Молдова», — прокоментував прийняття резолюції постійний представник України при ООН Володимир Єльченко.

Читайте також: Війська РФ у Придністров’ї небоєздатні, але звідти не підуть, - політолог

Єльченко наголосив, що українська сторона послідовно виступає за відновлення суверенітету і територіальної цілісності Молдавії, а також рішуче засуджує політику Росії щодо її сусідів.

Нагадаємо, 17 квітня спецпредставник України з придністровського врегулювання Віктор Крижанівський заявляв, що Україна дасть коридор для виведення російських військ з Придністров’я.

dgtq4yzw4aa0izx.jpg

Фото/ООН
ООН
Фото/ООН

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+