Слухати

Меланія Трамп вирушила до дітей мігрантів у куртці з написом «Насправді мені однаково, а вам?» (ФОТО) / Новини на Громадському радіо

Меланія Трамп вирушила до дітей мігрантів у куртці з написом «Насправді мені однаково, а вам?» (ФОТО)

22 червня 2018 - 07:54
Речниця першої леді США заявила, що тут немає прихованого послання

Перша леді США Меланія Трамп відвідала центр тимчасового утримання дітей нелегальних іммігрантів в Техасі. Як пояснила прес-секретарка першої леді, вона вирішила здійснити візит, оскільки була глибоко стурбована цією проблемою.

Однак на куртці, в якій Меланія Трамп вирушила до Техасу,  був напис: «Насправді мені однаково, а вам?». На це звернули увагу американські ЗМІ

Речниця першої леді США Стефані Грішем пояснила, що тут немає прихованого послання. Грішем також висловила сподівання на те, що журналісти не будуть фокусуватися на гардеробі Меланії Трамп. 

Дональд Трамп, у свою чергу, заявив, що цей напис стосувався «брехливих ЗМІ». 

«Напис «Насправді мені однаково, а вам?», розміщений на задній частині куртки Меланії, стосується брехливих ЗМІ. Меланія дізналася, наскільки вони безчесні, і їй тепер дійсно все одно!» — написав президент США в своєму Twitter.

Нагадаємо, в період з квітня цього року у батьків-мігрантів на кордоні зі Сполученими Штатами забрали понад 2000 дітей. Цей показник став наслідком впровадження політики «нульової терпимості».

Система передбачає кримінальне переслідування у всіх випадках незаконного в’їзду в країну. Але оскільки діти не можуть бути арештовані разом зі своїми батьками, вони виявляються відділеними. 

Вчора Трамп підписав указ про припинення розділення сімей на кордоні США. Однак, документ не припиняє політику «нульової терпимості».

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+