Слухати

На Донбасі пошкоджено водогін: понад мільйон жителів можуть залишитися без води

22 червня 2018 - 12:18
У Міністерстві з питань тимчасово окупованих територій припускають, що пошкодження водогону в районі промислової зони Авдіївки Донецької області сталося під час застосування важкого озброєння
На Донбасі пошкоджено водогін: понад мільйон жителів можуть залишитися без води / Новини на Громадському радіо

В районі Ясинуватої Донецької області пошкодженно Південно-Донбаський водогін. Про це повідомила прес-служба Міністерства з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб з посиланням на дані супутникового дослідження тимчасово окупованої території Донецької області. 

«В результаті супутникового дослідження тимчасово окупованої території Донецької області було зафіксовано значне пошкодження Південно-Донбаського водогону. Зокрема, на супутникових знімках видно заповнення водою кар’єра площею водної поверхні близько 24 000 м² (станом на 09.04.2018) в районі Ясинуватської розв’язки (1 400 м від Донецької фільтрувальної станції). Також на знімках зафіксовано заболочування території поблизу траси водогону», — йдеться в повідомленні.

У МТОТ припускають, що пошкодження Південно-Донбаського водогону в районі промислової зони Авдіївки Донецької області виникли внаслідок застосування важкого озброєння.

«На супутникових знімках 2018 року можна побачити значний водовилив, якого не було у 2016 році. Це в свою чергу негативно впливає на забезпечення водою населення як на окупованих територіях (м. Докучаєвськ) так і на підконтрольних Уряду України територіях (Маріуполь, Волноваха, Вугледар, Новотроїцьке). Внаслідок значного витоку води до кар’єру існує загроза подачі питної води для 1,3 мільйонів мирного населення», — зазначили у Міністерстві.

pdv.jpg

Міністерство з питань тимчасово окупованих територій
Фотосхема 1
Міністерство з питань тимчасово окупованих територій

porivnyannya_map_new.png

Міністерство з питань тимчасово окупованих територій
Фотосхема 2
Міністерство з питань тимчасово окупованих територій

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+