Слухати

Порошенко призначив новим очільником Донеччини Олександра Куця / Новини на Громадському радіо

Порошенко призначив новим очільником Донеччини Олександра Куця

22 червня 2018 - 14:39
Олександр Куць раніше очолював управління СБУ у Донецькій та Луганській областях

Президент Петро Порошенко представив нового голову Донецької обласної адміністрації Олександра Куця під час візиту до Краматорська.

«Радий представити Голову Донецької ОДА Олександра Куця. З перших днів агресії РФ він пішов добровольцем, був у складі бойових груп СБУ. Має аналітичний склад розуму, його знає і поважає Донбас. Впевнений, його досвід забезпечить мир, відновлення інфраструктури, розвиток Донбасу», — заявив Порошенко.

20 червня Кабінет Міністрів затвердив кандидатуру нового голови Донецької обласної державної адміністрації – генерала-майора СБУ Олександра Куця.

Куць був начальником управління Служби безпеки України в Донецькій області з 25 березня 2015 року по 21 серпня 2017 року. Генерал виступив ініціатором об’єднання двох обласних управлінь СБУ – Донецького і Луганського – у єдину структуру з центром у Краматорську. З серпня 2017 року Куць очолив управління Служби безпеки України в Донецькій і Луганській областях з 21 серпня 2017 року. 

Попереднього очільника ОДА Павла Жебрівського президент звільнив 13 червня та призначив його аудитором НАБУ.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+