Слухати

Повстанці-хусити готові передати ООН порт Ходейда в Ємені / Новини на Громадському радіо

Повстанці-хусити готові передати ООН порт Ходейда в Ємені

22 червня 2018 - 16:47
Вашингтон закликав Саудівську Аравію та Об'єднані Арабські Емірати прийняти пропозицію

У Ємені проіранське угруповання хуситів готове віддати ключовий порт Ходейда біля Червоного моря під управління ООН. Про це повідомляє Reuters з посиланням на джерела.

Співрозмовник в адміністрації президента США повідомив агентству, що Вашингтон закликав Саудівську Аравію та Об’єднані Арабські Емірати прийняти пропозицію. Саудівська Аравія, за даними іншого джерела Reuters, має намір вивчити пропозицію. Представник збройних сил Хуситів заявив, що повстанці не розглядають можливість передачі Ходейда жодній зі сторін конфлікту або ООН

19 червня, сили коаліції, очолюваної Саудівською Аравією, штурмували аеропорт в головному портовому місті Ємену Ходейда і взяли під контроль великі території аеродрому. 

Державні ЗМІ Саудівської Аравії і ОАЕ звинуватили хуситів в обстрілі житлових кварталів. Мешканці заявили, що танки хуситів цілилися в сторону коаліційних сил. 13 червня коаліція арабських країн на чолі з Саудівською Аравією і підтримувані нею урядові сили Ємену почали операцію зі звільнення міста-порту Ходейда на узбережжі Червоного моря від повстанців-хуситів.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+