Слухати

У НАСА пояснили, як зупинять метеорити, які летять у бік Землі (ВІДЕО) / Новини на Громадському радіо

У НАСА пояснили, як зупинять метеорити, які летять у бік Землі (ВІДЕО)

22 червня 2018 - 13:22
Зараз, за інформацією агенства, нашій планеті не загрожують астероїди

План називається «План дій та національна стратегія готовності до близьких до землі об’єктів». Американська телерадіокомпанія CNN зробила ролик за мотивами повідомлення космічного агенства. 

У НАСА стверджують, що він допоможе вченим знаходити та відслідковувати об’єкти, які пролітають поруч з нашою планетою. Одна з цілей плану — розвиток технологій, які відводять астероїд, що прямує у бік Землі. Стратегія допоможе координувати діяльність федерального уряду протягом 10 років, щоб запобігти вибухам. Зараз, за інформацією агенства, нашій планеті не загрожують астероїди. 

Нагадаємо, 7 червня на Марсі знайшли органічні молекули. 4 червня над Африкою вибухнув астероїд. Астрономи НАСА відкрили його за кілька годин до того, як він згорів в атмосфері Землі.  Малі небесні тіла не є загрозою для Землі, однак астрономи активно стежать за ними після падіння челябінського метеорита в лютому 2013 року. 23 травня NASA опублікувало ролик, на якому видно активність магнітного поля Сонця. Відео зробив супутник Обсерваторії сонячної динаміки (SDO). 

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+