Слухати

В Україні сьогодні прогнозують грози

22 червня 2018 - 09:32
Синоптики також попереджають про підняття води у річках та надзвичайний рівень пожежної небезпеки
В Україні сьогодні прогнозують грози / Новини на Громадському радіо

В Україні сьогодні, 22 червня, синоптики прогнозують грози, в окремих районах сильні зливи.

Про це повідомляє УкрГідрометцентр.

У Києві, Київській і в більшості північних та центральних областей вдень грози, місцями шквали 17-22 м/с, в окремих районах сильні зливи. Уночі у західній частині країни, в Карпатах та на Закарпатті сильні дощі. Удень в окремих районах Житомирщини, Київщини, Вінниччини та Черкащини сильні зливи.

На річких Закарпаття 22 червня очiкується пiдвищення рiвнiв води до 1 м. 22-23 червня на річках басейнів Сяну, Днiстра (Львiвська, Iвано-Франкiвська області), Прута та Сірету (Чернівецька, Iвано-Франкiвська області) очiкується пiдвищення рiвнiв води на 0,2-1,0 м.

У мiсцях, де пройдуть сильні зливи, можливе сходженнях селевих потоків, що може мати небезпечні наслідки.

Окрім того, 22 червня у південній, східній частині країни, Кіровоградській, Дніпропетровській, Сумській та Полтавській областях надзвичайний (5 класу) рівень пожежної небезпеки.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+