Слухати

YouTube введе платну підписку на канали / Новини на Громадському радіо

YouTube введе платну підписку на канали

22 червня 2018 - 14:20
Підписка буде коштувати 130 гривень на місяць

Відеосервіс YouTube дозволить мати платну підписку каналам, у яких є не менше 100 тисяч передплатників. Про це повідомив директор з продуктів YouTube Ніл Мохан. 

Передплатники отримають значки спонсора, зможуть користуватися авторськими емодзі. Автор каналу зможе надати їм доступ до додаткових відео. Підписка буде коштувати 4,99 долара на місяць. Автори каналів отримають 70% доходу від підписки, решта забере YouTube.

Зараз функція на стадії тестування і доступна не всім каналам. Коли планується її повноцінний запуск, YouTube не повідомляє. Блогери на YouTube отримують дохід лише від реклами. Раніше спонсорські підписки були доступні тільки на сервісі YouTube Gaming. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+