Слухати

З моменту другої кризи Сенцова можуть почати примусово годувати, - Дінзе / Новини на Громадському радіо

З моменту другої кризи Сенцова можуть почати примусово годувати, - Дінзе

22 червня 2018 - 18:16
Денісова звертається до керівника Федеральної служби виконання покарань РФ терміново надати їй допуск до Сенцова

Адвокат Олега Сенцова Дмитро Дінзе відвідав режисера сьогодні у в’язниці. За його словами, виглядає Сенцов погано, лікарі очікують другої кризи.

Про це на своїй сторінці у Facebook написала уповноважена Людмила Денісова.

«Поговорила з адвокатом Олега Сенцова Дмитром Дінзе. Дмитро сьогодні знову був в Олега.   Говорить, що Олег дуже блідий, мало рухається, майже не встає з ліжка. Лікарі кажуть, що в нього вже відмовляють рецептори. Друга криза (перша була на 26-й день голодування) може статися в будь-який момент. Як припускає адвокат, з цього моменту одразу почнуть примусове годування», — написала Денісова.

Денісова звертається до керівника Федеральної служби виконання покарань РФ Геннадія Корнієнка з проханням терміново надати допуск на відвідання Олега Сенцова.

Нагадаємо, сьогодні Тетяна Москалькова на черговій зустрічі запропонувала Людмилі Денісовій разом відвідати політв’язнів.

Вчора повідомлялось, що рішення про взаємне відвідання українським та російським омбудсменами своїх громадян наразі не прийняте. Раніше російська Уповноважена повідомляла, що 23 червня має намір відвідати головного редактора «РИА Новости Украина» Кирила Вишинського, який знаходиться під вартою в СІЗО Херсона. 

Російський Уповноважений з прав людини в регіоні, що відвідав Олега Сенцова, заявляв, що український політв’язень «почуває себе нормально». Однак пізніше адвокат Сенцова Дмитро Дзіндзе повідомляв, що у Сенцова почалися проблеми з нирками та серцем. Напередодні Європейський суд з прав людини закликав уряд Росії надати інформацію про стан здоров’я Олега Сенцова.
 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+