Слухати

Балуху, який голодує в СІЗО Сімферополя, не надають медичну допомогу, - адвокат / Новини на Громадському радіо

Балуху, який голодує в СІЗО Сімферополя, не надають медичну допомогу, - адвокат

23 червня 2018 - 18:02
Балух голодує понад три місяці, за цей час він схуд на 30 кілограмів

Володимир Балух, який понад три місяці голодує в СІЗО Сімферополя, повністю відмовляється від будь-якої їжі. При цьому йому не надають медичної допомоги, розповіла Громадському радіо його адвокатка Ольга Дінзе.

«Він переходить на зовсім іншу стадію голодування — виключно на воду. Він відмовляється від сухарів, які він раніше вживав на полегшеному режимі протягом останнього місяця. Тобто він повністю відмовляється від їжі», — сказала Ольга Дінзе.

За словами адвокатки, таке голодування дуже небезпечне для здоров’я Балуха.

«Він уже втратив 30 кілограмів ваги, він має постійний біль у грудях, медична допомога йому не надається. Тому чим це для нього закінчиться, я не уявляю», — сказала Дінзе.

За її словами, причиною посилення голодування Володимира Балуха став тиск адміністрації СІЗО.

«Він сказав: не можу більше миритися з таким ставленням до мене, не дозволю об себе витирати ноги й діяти незаконно щодо мене. Я буду вживати тільки воду, поки вони не припинять протиправних дій», —  сказала Дінзе.

Адвокатка уточнила, що останнім часом у камері Балуха постійно проводять обшуки. Про їхні причини та результати Балуху нічого не повідомляють.

Нагадаємо, Володимир Балух продовжує голодування 97-й день. Після місяця голодування він погодився приймати 2 склянки вівсяного киселю і 50-70 грам житніх сухарів в день.

15 червня підконтрольний Росії Роздольненський суд в Криму продовжив запобіжний захід у вигляді утримання під вартою українському активісту Володимиру Балух на два місяці. Арешт активіста продовжили до 14 серпня.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+