Слухати

Олег Сенцов допомагає ставити свою п’єсу в Україні, - продюсерка / Новини на Громадському радіо

Олег Сенцов допомагає ставити свою п’єсу в Україні, - продюсерка

23 червня 2018 - 19:23
Олег Сенцов пише рекомендації щодо гри акторів, декорацій і костюмів

Режисер Олег Сенцов, який голодує в російській в’язниці, бере активну участь у постановці своєї п’єси «Номери» в Україні. Про Громадському радіо розповіла продюсерка п’єси Ганна Палінчук.

За її словами, листуватися з Сенцовим команда розпочала ще до його голодування. Зараз спілкування не припинилося, а, навпаки, пожвавилося.

«З Олегом ми намагаємося підтримувати зв’язок за допомогою переписки. В деяких листах він пише рекомендації щодо гри акторів, декорацій і костюмів», — розповіла Палінчук.

Читайте також: Слабость сильная. Олег Сенцов написал письмо

Продюсерка розповіла про п’єсу, написану Сенцовим до ув’язнення.

«П’єса розповідає про номери від 1 до 10, які одночасно живуть на сцені. Живуть вони за вигаданими правилами нуля, який над ними усіма існує. У якийсь момент номери задумуються, навіщо ж вони мають жити за цими правилами, і це все відбувається в утопічному світі», — розповіла продюсерка п’єси.

Прем’єра п’єси запланована на кінець осені цього року.

В Україні вже кілька разів влаштовувати читання уривків п’єси «Номери», але повноцінної постановки ще не було.

Читайте також: В Олега Сенцова проблеми з нирками та серцем, - адвокат

Нагадаємо, український режисер Олег Сенцов засуджений у Росії до 20 років позбавлення волі за звинуванням у підготовці терористичного акту. Зараз він перебуває в тюрмі північного російського міста Лабитнангі.

14 травня Олег Сенцов оголосив голодування. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+