Слухати

У Південній Кореї помер колишній прем’єр-міністр Кім Джон Пхіль / Новини на Громадському радіо

У Південній Кореї помер колишній прем'єр-міністр Кім Джон Пхіль

23 червня 2018 - 13:27
За даними агентства, смерть викликана ускладненнями і пов'язана з віком

У Південній Кореї помер колишній прем’єр-міністр Кім Джон Пхіль, повідомляє Associated Press.

Політик помер в університетському госпіталі Сунчонхян. За даними агентства, смерть викликана ускладненнями і пов’язана з віком. 

Кім Джон Пхіль народився 7 січня 1926 року. У 1949 році закінчив Корейську Військову академію. У 1961 році політик був біля витоків створення Корейського Центрального розвідувального управління, яке очолював до 1963 року. За даними агенції, він використовував розвідувальне управління проти своїх політичних конкурентів, у тому числі тодішнього лідера опозиції Кім Де Чжун, який став президентом Південної Кореї наприкінці 1990-х років.

Кім Джон Пхіль двічі займав посаду прем’єр-міністра в 1971 — 1975 і в 1998 — 2000 роках. Пхіль пішов з політики у 2004 році

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+