Слухати

Ердоган попередньо перемагає на виборах у Туреччині, державне інформагентство (ДОПОВНЕНО) / Новини на Громадському радіо

Ердоган попередньо перемагає на виборах у Туреччині, державне інформагентство (ДОПОВНЕНО)

24 червня 2018 - 21:34
У Туреччині обробили вже 80,1% бюлетенів. Опозиція вважає, що при підрахунку відбуваються маніпуляції. Сайт Вищої виборчої ради Туреччини, де мають бути офіційні підрахунки, не працює

На президентських виборах в Туреччині з попереднім результатом у 54,3% голосів перемагає діючий президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган.

Про це повідомляє урядове агентство «Анадолу», котре відоме своїм прихильним ставленням до пана Ердогана.

На даний момент Вищою виборчою радою (аналогом української ЦВК) Туреччини оброблено 80,1% бюлетенів.

Найближчий конкурент Ердогана набрав поки 29,9%. Їм є кандидат від опозиційної Народно-республіканської партії Мугаррем Індже.

Сам Мугаррем Індже звинуватив «Анадолу» в маніпуляціях. За його словами, агенція нібито публікує спочатку підрахунки в тих регіонах, де підтримка Ердогана є найбільшою.

Решта претендентів на пост президента республіки поки що набирають менше 10% голосів.

Нагадаємо, для перемоги в першому турі лідеру Туреччини необхідно набрати більше 50%.

На парламентських виборах після обробки 81,7% виборчих бюлетенів правляча Партія справедливості і розвитку Ердогана набирає 43,8%.

Основна опозиційна Народно-республіканська партія в даний момент набирає 19,9% голосів. Партія націоналістичного руху — 12%.

Прокурдська Партія демократії народів проходить в парламент Туреччини, подолавши 10%-ний бар’єр.

Як повідомив український журналіст Осман Пашаєв, перші результати виборів оголошує агенція «Анадолу», при цьому немає доступу до сайту турецького «ЦВК», Вищої виборчої ради Туреччини, де мають бути офіційні підрахунки.

ВІД РЕДАКЦІЇ. Це змінений варіант оригінальної публікації. Додано реакцію турецької опозиції і інормацію про непрацюючий сайт офіційного органу, що підраховує голоси.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+