Слухати

Лідери ЄС не узгодили єдину позицію стосовно вирішення міграційної кризи / Новини на Громадському радіо

Лідери ЄС не узгодили єдину позицію стосовно вирішення міграційної кризи

24 червня 2018 - 20:04
Розбіжності проявилися між периферійними країнами ЄС і державами, далекими від кордонів

Канцлер Німеччини Ангела Меркель визнала неможливість досягти загального плану дій, після того як частина країн Євросоюзу відмовилася від участі в переговорах щодо вирішення міграційної кризи.

Про це повідомляє Bloomberg.

«Ми розуміємо, що, на жаль, не зможемо досягти спільного рішення міграційної проблеми на саміті ЄС. Тому те, що нам потрібно, це двосторонні і тристоронні угоди», — сказала Меркель перед самітом.

Німеччина і Франція виступили з пропозицією вивести проблему розміщення мігрантів на рівень домовленостей між окремими країнами.

За даними Вloomberg, розбіжності на саміті проявилися між периферійними країнами ЄС і державами, далекими від кордонів Єврозони.

Президент Франції Емманюель Макрон підтвердив стурбованість Меркель масштабом кризи.

На неформальний саміт прибули лідери 16 країн з 28 учасників ЄС.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що країни «Вишеградської четвірки» — Угорщина, Чехія, Польща та Словаччина — оголосили бойкот міні-саміту Євросоюзу в неділю в Брюсселі, під час якого заплановано обговорення міграційної політики ЄС.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+