Слухати

Реорганізацію Департаменту роблять для припинення розслідування справ колишніх чиновників, - Горбатюк / Новини на Громадському радіо

Реорганізацію Департаменту роблять для припинення розслідування справ колишніх чиновників, - Горбатюк

24 червня 2018 - 12:54
Горбатюк зазначає, що не збирається звільнятися з ГПУ

Регорганізацію Департаменту спецрозслідувань, який займається справами Майдану в Генпрокуратурі, роблять для того, аби слідчі та прокурори не могли розслідувати справи колишніх топ-чиновників. Таку думку в ефірі Громадського радіо висловив очільник Департаменту Сергій Горбатюк.

«Жодних об’єктивних підстав для такої реорганізації, жодної користі для розслідування, немає. Єдине — у зв’язку зі створенням ДБР і можливим початком його діяльності у вересні у ГПУ створюють Департамент процесуальног керівництва, який буде здійснювати нагляд за слідчими ДБР. Цю реорганізацію просто використовують, аби під неї фактично ліквідувати наш підрозділ і прокурорів відвести в один департамент, а слідчих — в інший, і позбавити керівництво можливості відстоювати право слідчих діяти за законом у кримінальних провадженнях щодо Майдану і щодо колишніх високопосадовців», — розповів Сергій Горбатюк.

Сергій Горбатюк також розповів, що Справи Майдану», за якими вже завершилося або ще триває розслідування, можуть бути передані до Державного бюро розслідувань, коли воно запрацює. Сам він каже, що не збирається звільнятися з ГПУ.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+