Слухати

Росія у внутрішніх документах визнає Сенцова громадянином України, - адвокат Дінзе / Новини на Громадському радіо

Росія у внутрішніх документах визнає Сенцова громадянином України, - адвокат Дінзе

24 червня 2018 - 22:23
Раніше Сенцову в РФ відмовляли відбувати покарання в Україні, тому що називали громадянином Росії

Федеральна служба виконання покарань у внутрішніх документах вказує політв’язня Олега Сенцова громадянином України.

Про це повідомляє адвокат Сенцова Дмитро Дінзе посилаючись на документ.

В жовтні 2016 року Міністерство юстиції Росії відмовило Україні у видачі кінорежисера Олега Сенцова і Олександра Кольченко. Український Мін’юст ще відправив у Москву запит на повернення кримчан, посилаючись на Конвенцію про передачу засуджених осіб. Однак російська влада відповіла відмовою, посилаючись на те, що Сенцов і Кольченко, за їхньою версією — громадяни Російської Федерації, і тому дії міжнародних угод на них не поширюються.

Нагадаємо, жителі півострова, які постійно проживали станом на 18 березня 2014 року на території Криму і Севастополя, були визнані громадянами Росії.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+