Слухати

У Китаї майстер вирізав 7 000 символів на шматку дерева (ФОТО) / Новини на Громадському радіо

У Китаї майстер вирізав 7 000 символів на шматку дерева (ФОТО)

24 червня 2018 - 13:48
Китайські майстри створюють картини від маленьких розмірів до гігантських панно

На півдні Китаю майстер вирізав 7000 символів на шматку дерева довжиною у 20 і шириною в 5 сантиметрів, повідомляє China Global Television Network. 

Одним з найбільш поширених напрямків в прикладному мистецтві Китаю є різьблення по дереву. Цей вид мистецтва почав розвиватися у II тисячолітті до н.е., проте популярним цей вид мистецтва став лише у XIV столітті під час правління династії Мін. У цей період широке застосування в декорі будинків, палаців і храмів стало різьблення по дереву.  Китайські майстри створюють картини від маленьких розмірів до гігантських панно. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+