Слухати

У Придністров’ї відмовилися виводити з території російських військових / Новини на Громадському радіо

У Придністров'ї відмовилися виводити з території російських військових

24 червня 2018 - 08:21
МЗС "ПМР" звернулося до влади Молдови із закликом зосередитися на «роботі за столом переговорів»

У МЗС невизнаної «Придністровської Молдавської республіки» вважають, що російські «миротворці» на території Придністров’я займаються забезпеченням миру і безпеки, рішення про їх виведення не можна приймати без думки влади регіону.

​У міністерстві також звернулися до влади Молдови із закликом зосередитися на «роботі за столом переговорів».

Нагадаємо, 22 червня Генасамблея ООН прийняла резолюцію про виведення російських миротворців з Придністров’я. На підтримку документа тоді висловилися 64 країни, проти — 15, ще 83 утрималися. У російському МЗС назвали це рішення ООН провокаційним, зазначивши, що воно може підірвати «крихкий прогрес» у врегулюванні конфлікту.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+