Слухати

Влада США повернула понад 500 дітей батькам мігрантам / Новини на Громадському радіо

Влада США повернула понад 500 дітей батькам мігрантам

24 червня 2018 - 08:03
У майбутньому будуть відправляти дітей в місця тимчасового утримання лише якщо родинні зв'язки неможливо підтвердити

Митно-прикордонна служба США повідомила про повернення 522 дітей батькам, з якими вони їх розділили в рамках політики нульової терпимості. Про це повідомляється на сайті Міністерства внутрішньої безпеки США.

Повернення ще 16 дітей затримується через погодні умови. У міністерстві пообіцяли, що в майбутньому будуть відправляти дітей в місця тимчасового утримання лише якщо родинні зв’язки неможливо підтвердити або родич — злочинець чи дорослий може становити загрозу для дитини.

У міністерстві пообіцяли, що в майбутньому батьки зможуть дізнаватися місцезнаходження їхніх дітей і мати можливість регулярно контактувати з ними після сепарації. Мігрантам, яких вигнали з країни дозволять просити американську владу про те, щоб забрати дитину з собою.

Нагадаємо, в період з 19 квітня по 31 травня цього року у батьків забрали 1995 дітей. Цей показник став наслідком впровадження політики «нульової терпимості».

Читайте також: Меланія Трамп вирушила до дітей мігрантів у куртці з написом «Насправді мені однаково, а вам?» (ФОТО)

Система передбачає кримінальне переслідування у всіх випадках незаконного в’їзду в країну. Але оскільки діти не можуть бути арештовані разом зі своїми батьками, вони виявляються відділеними.  

Читайте також: На кордоні з США у мігрантів забирають дітей. Що відбувається та як на це реагує суспільство? 

20 червня Трамп підписав указ про припинення розділення сімей на кордоні США. Однак, Указ не припиняє політику «нульової терпимості».

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+