Слухати

Група En+ Олега Дерипаски планує змінити реєстрацію на російську, - Ведомости / Новини на Громадському радіо

Група En+ Олега Дерипаски планує змінити реєстрацію на російську, - Ведомости

25 червня 2018 - 13:57
Компанія En +, ймовірно, розглядає можливість реєстрації у внутрішньому офшорі, які створюються на Далекому Сході і в Калінінградській області

Компанія En + Олега Дерипаски, зареєстрована на британському острові Джерсі, розглядає можливість переходу в російську юрисдикцію, пишуть «Ведомости» з посиланням на джерела, близькі до групи та її акціонерів.

Експерти, опитані «Відомостями», в свою чергу припускають, що перереєстрація в Росії — одна з умов надання держпідтримки компанії Дерипаски, яка постраждала від американських санкцій. En +, вважають вони, ймовірно, розглядає можливість реєстрації у внутрішньому офшорі, які створюються в Росії на Далекому Сході і в Калінінградській області. 

Нагадаємо, що 11 травня Дерипаска повернув орендовані літаки через санкції США. Наприкінці квітня Мінфін США запропонував Дерипасці продати акції «Rusal» і зняти за це санкції. 16 квітня через санкції акції компанії Дерипаски UC Rusal впали до історичного мінімуму. 9 квітня на Лондонській біржі перестали торгувати акціями компанії Дерипаски. Того ж дня компанія Дерипаски заявила про можливий технічний дефолт через санкції. 6 квітня США ввели санкції проти членів «кремлівського списку», у який увійшли 210 імен, з них 114 чиновників та 96 «олігархів». 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+