Слухати

Комісія Київради проситиме Генпрокуратуру відкрити кримінальне провадження щодо дій патрульних на Київпрайді / Новини на Громадському радіо

Комісія Київради проситиме Генпрокуратуру відкрити кримінальне провадження щодо дій патрульних на Київпрайді

25 червня 2018 - 13:28
Комісія розглядала питання правомірності дій поліції під час розгону опонeнтів Маршу рівності зранку 17 чeрвня в Києві

Комісія Київради з питань дотримання законності, правопорядку та запобігання корупції підтримала прохання громадськості звернутися до Гeнпрокуратури з вимогою порушити кримінальну справу і розслідувати діяльність Патрульноі поліції та її голови Юрія Зозулі під час Маршу рівності в Києві.

Про це повідомляє кореспондентка Громадського радіо.

«За» проголосували чотири члени комісії, зокрема, її голова Олег Бондарчук.

«Громадяни, які сьогодні прийшли (на засідання комісії, — ред.), також мали право на проведення мирної акції. Якщо б поліція хотіла заборонити цю акцію, вони мали би звернутися до КМДА і до суду про заборону акції. І іншому випадку всі мирні заявлені акції є законними. Ці громадяни вважають, що були грубо порушені їхні права, вони були побиті співробітниками поліції. Тому ми звертаємося не до Нацполіції, бо там просто покривають Юрія Зозулю, а ло Генеральної прокуратури, а саме особисто до генерального прокурора Юрія Луценка взяти на особистий контроль розслідування, порушити кримінальне провадження і розслідувати справу», — прокоментував Громадському радіо Бондарчук.

Нагадаємо, на комісії розглядали питання правомірності дій поліції підчас розгону опонeнтів Маршу рівності зранку 17 чeрвня в Києві. На засідання комісії прийшли представники праворадикальної організації С14 та духовенство. Також був присутній голова патрульноі поліції Юрій Зозуля.

Нагадаємо, вранці 17 червня перед початком Маршу рівності поліція розігнала його противників. Тоді правоохоронці затримали 57 людей.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+