Слухати

Москалькова планує відвідати росіянина Одінцова у київському СІЗО  / Новини на Громадському радіо

Москалькова планує відвідати росіянина Одінцова у київському СІЗО

25 червня 2018 - 18:48
Візит має відбутися у вівторок 26 червня

Російська Уповноважена з прав людини Тетяна Москалькова планує у вівторок 26 червня відвідати росіянина Максима Одінцова, який перебуває в київському СІЗО. Про це повідомляється на офіційному сайті.

У повідомленні зазначається, що цей візит запланований згідно з домовленостями між Петром Порошенком та Володимиром Путіним, а Одінцов знаходиться у списку, який Москалькова передала українській Уповноваженій Людмилі Денісовій.

«Уповноважена з прав людини в Російській Федерації Т. Н. Москалькова так само має намір зустрітися з російськими моряками з судна «Норд», що знаходяться на території України», — сказано у повідомленні.

Також Москалькова збирається відвідати інших росіян зі списку з метою «оцінка дотримання прав громадян».

Водночас у повідомленні нічого не сказано про те, чи буде, у свою чергу, наданий Людмилі Денісовій доступ до українських полтів’язнів.

На стрінці української Уповноваженої у Facebook зазначається, що посольство країни у РФ звернулося до Федеральної служби безпеки РФ, Федеральної служби виконання покарання РФ та до Уповноваженого з прав людини у РФ з проханням надати Денісовій можливість першочергового візиту до Олега Сенцова, Володимира Балуха, Станіслава Клиха та Олександра Кольченка.

 

Нагадаємо, колишні військові української армії Олександр Баранов та Максим Одинцов, які служили в Криму, а в 2014 році перейшли на бік росіян, були засуджені за державну зраду і дезертирство до 13 і 14 років позбавлення волі відповідно.

Їх затримали, коли вони виїхали на підконтрольну Україні територію, щоб купити українські документи для отримання офіцерських звань російської армії.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+