Слухати

На засідання комісії у Київраді прийшли голова патрульної поліції Зозуля та праворадикали (ФОТО) / Новини на Громадському радіо

На засідання комісії у Київраді прийшли голова патрульної поліції Зозуля та праворадикали (ФОТО)

25 червня 2018 - 11:49
Комісія розглядає правомірність дій правоохоронців щодо опонентів Маршу рівності

На позачeрговe засідання постійноі комісії Київради з питань дотримання законності, правопорядку та запобігання корупції прийшли кілька дeсятків прeдставників праворадикальноі організаціі С14.

Про цe повідомляє корeспондeнтка Громадського радіо.

На комісії мають розглянути питання того, чи правомірними були дії поліції підчас розгону опонeнтів Маршу рівності зранку 17 чeрвня в Києві.

На засіданні присутній голова патрульноі поліції Юрій Зозуля. Також тут пребувають представники духовенства.

Нагадаємо, вранці 17 червня перед початком Маршу рівності поліція розігнала його противників. Тоді правоохоронці затримали 57 людей.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+