Слухати

Реактивний літак Елвіса Преслі виставили на аукціон (ФОТО) / Новини на Громадському радіо

Реактивний літак Елвіса Преслі виставили на аукціон (ФОТО)

25 червня 2018 - 13:02
Останнього разу Lockheed JetStar 1329 опинився на аукціоні у 2017 році, тоді його продали за 430 тисяч доларів

У цього літака немає двигуна, у кабіні бардак, а оксамитові крісла вже не виглядають як раніше. Проте літак зірки рок-н-ролу все ж виставили на аукціон, — пише CNN.

Останнього разу Lockheed JetStar 1329 опинився на аукціоні у 2017 році, тоді його продали за 430 тисяч доларів. Пізніше новий власник вирішив повернути літак. Він, мабуть, не був готовий вкладати сили та гроші, щоб повернути іржавому літаку колишню форму, припускають у CNN.

Аукціон проходить в режимі онлайн і триватиме до 27 липня. Разом з літаком майбутньому власнику передадуть усі документи, які доводять, що літак належав саме Елвісу. 

Модель Lockheed JetStar випускали між 1957 і 1978 роком. За цей період компанія встигла зробити 204 копії. Дві з них придбав Елвіс Преслі. Другий літак, який назвали «Hound Dog II», зараз зберігається у Грейсленді -  маєтку американського співака у Мемфісі. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+