Слухати

Суд у справі Балуха перенесли на 5 липня / Новини на Громадському радіо

Суд у справі Балуха перенесли на 5 липня

25 червня 2018 - 11:31
Володимира Балуха не змогли доставити через відсутність дозволу

У «Залізничному районному суді» Сімферополя не відбулося засідання, на якому мали розглядати клопотання захисту Володимира Балуха про його умовно-дострокове звільнення по «справі про патрони».

Про це повідомляє кореспондент Громадського радіо

Судове засідання перенесли на 5 липня, оскільки Балуха не змогли доставити до суду. Причина — відсутність дозволу «Роздольненського суду».

«У зв’язку з тим, що Балуха не виявилося можливим доставити в суд, засідання не відбулося. Єдиним нюансом може бути те, що якщо йому винесуть вирок — нам можуть просто відмовити в розгляді подібного клопотання»,  — заявила адвокат Ольга Дінзе.

Зараз Балух перебуває у ізоляторі тимчасового тримання, і буде там до оголошення вироку по другій справи. Якщо Володимира засудять у другій справі, суд буде у праві відмовити в розгляді умовно-дострокового звільнення. Попередньо оголошення буде 2 липня, повідомляє з залу суду кореспондент. 

По другій справі Володимира Балуха звинувачують у «дезорганізації роботи ізолятору»

До цього 16 січня 2018 року «Роздольненський районний суд» засудив Володимира Балуха до 3 років і 7 місяців позбавлення волі в колонії поселенні і штрафу в розмірі 10 тис. рублів у т.з. «справі про патрони».  «Суд» у Криму визнав Балуха винним у незаконному зберіганні боєприпасів та вибухових речовин, які нібито були знайдено на горищі його будинку. Балух свою провину не визнав. Під час повторного розгляду справи суддя проігнорувала докази невинуватості українця і факти фальсифікації доказів у справі проти нього.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+