Слухати

Влада Єгипту продовжила на три місяці режим надзвичайного стану / Новини на Громадському радіо

Влада Єгипту продовжила на три місяці режим надзвичайного стану

25 червня 2018 - 08:57
Вперше режим було введено у 2017 році після терактів, коли внаслідок вибухів у церквах загинуло 45 людей

У Єгипті влада продовжила режим надзвичайного стану в країні ще на три місяці. Відповідний указ видав президент Єгипту Абдель Фаттах аль-Сісі, повідомляє Reuters.

Вперше режим було введено у квітні 2017 року після терактів, коли внаслідок вибухів у церквах загинуло 45 людей. Після цього режим був продовжений минулого року у липні, знову у жовтні, після чого в січні 2018 року.

Востаннє цього року режим був продовжений у квітні. 

У Єгипті в 2017 році були два вибухи. Унаслідок першого вибуху щонайменше 26 людей загинули. Унаслідок другого вибуху біля церкви в Александрії загинули 16 людей, та понад 40 людей дістали поранення.

Бойовики угруповання «Ісламська держава» взяли відповідальність за два вибухи в Єгипті.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+