Слухати

ЄС ввели санкції проти 11 венесуельських високопосадовців / Новини на Громадському радіо

ЄС ввели санкції проти 11 венесуельських високопосадовців

25 червня 2018 - 15:56
11 нових прізвищ додали до санкційного списку, де вже є 7 інших громадян Венесуели; проти них ввели санкції 22 січня цього року

Рада Європейського Союзу ввела санкції проти 11 високопосадовців Венесуели. Про це йдеться на офіційному сайті Ради. 

Їм заборонено подорожувати в ЄС, а рахунки цих людей замарозять. Серед них віце-президент Тарке Ель-Айссамі, голова Збройних сил Венесуели Рафаель Чоуріо та голова контррозвідки Іван Дала. Повний список можна побачити тут. Венесуельців, які потрапили до списку звинувачують у порушенні прав людини та підриві демократії і верховенства права у країні. 

Рішення є наслідком засідання Ради від 28 травня, коли його учасники закликали запровадити додаткові міри, які не вплинуть на звичайних громадян Венесуели. 

 У ЄС закликають провести нові президентські вибори з дотриманням усіх міжнародно визнаних демократичних стандартів та конституційними законами Венесуели; Брюссель вимагає звільнити усіх політичних в’язнів. 11 нових прізвищ додали до санкційного списку, де вже є 7 інших громадян Венесуели; проти них ввели санкції 22 січня цього року. 

Нагадаємо, що 23 травня Венесуела вислала двох американських дипломатів. Сполучені Штати ввели нові санкції проти Венесуели після президентських виборів, які відбулися 20 травня. За їх підсумками, перемогу здобув чинний президент Венесуели Ніколас Мадуро. 

США визнали вибори нелегітимними. Після цього президент Дональд Трамп підписав указ, який забороняє американським громадянам і людям, які перебувають у Сполучених Штатах, проводити транзакції, пов’язані з придбанням боргових зобов’язань уряду Венесуели, включаючи дебіторську заборгованість. Зазначимо, що, крім США, вибори у Венесуелі не визнали Аргентина, Канада, Австралія, Мексика та Чилі. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+