Слухати

Більшість звільнених з полону отримали по 100 тисяч від держави, - Тука / Новини на Громадському радіо

Більшість звільнених з полону отримали по 100 тисяч від держави, - Тука

26 червня 2018 - 09:38
Компенсацію у 100 тисяч гривень отримали 71 із 74 звільнених із полону

Держава виплатила компенсацію в розмірі 100 тисяч гривень майже всім звільненим із полону. Компенсацію отримали 71 із 74 звільнених із полону.

Про це повідомив у Facebook заступник Міністра з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України Георгій Тука.

«З 74-х звільнених з полону в грудні 2017 року, 71-й людині кошти компенсації в розмірі 100 000 гривень вже перераховані», — написав він.

Нагадаємо, 27 грудня в результаті обміну до України з окупованих територій повернулися 74 людини. 28 грудня у Кабінеті міністрів України підготували проект постанови, згідно з якою усі звільнені з полону на Донбасі заручники отримають по 100 тисяч гривень від держави. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+