Слухати

Відремонтована насосна станція забезпечить водою 350 тисяч мешканців Донеччини / Новини на Громадському радіо

Відремонтована насосна станція забезпечить водою 350 тисяч мешканців Донеччини

26 червня 2018 - 18:47
Карлівська насосна станція призначена для аварійного водопостачання західного Донбасу

Насосну станцію у Карлівці у Донецькій області ремонтували за кошти Міжнародного комітету Червоного Хреста – було витрачено 23 мільйони гривень.

Про це повідомляє кореспондентка Громадського радіо

«Два роки тому разом з представниками компанії «Вода Донбасу» ми визначили це місце, як дуже хороше резервне водосховище, для того, щоб подавати звідси воду для тих груп населення, які постраждали внаслідок конфлікту на Донбасі», — відзначив голова делегації Міжнародного комітету Червоного Хреста в Україні Алан Ешліманн

Ця насосна станція не вводилася в експлуатацію з 1988 року, під час війни потрапляла під обстріли, був зруйнований дах, станція була затоплена водою. 

«Фактично, тут нічого не було. Це була розбита будівля. Вся начинка нова — електрообладнання, насосне обладнання, водопроводи», — розповів головний інженер Покровського районного управління компанії «Вода Донбасу» Віталій Чорний. 

Карлівська насосна станція призначена для аварійного водопостачання західного Донбасу, коли сюди не зможуть подавати воду з каналу, тоді включається водосховище і йде подача води для населення звідти. Вода буде подаватися для потреб 350 тисяч людей.

Реконструкція насосної станції тривала півроку, далі її утримання буде здійснюватися за кошти компанії «Вода Донбасу».

Анастасія Галасюк, Громадське радіо

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+