Слухати

Миколаївська ОДА спростовує повідомлення про смерть дитини від кору

26 червня 2018 - 21:27
Дитина хворіла на кір раніше, але померла від інших захворювань, повідомили в ОДА
Миколаївська ОДА спростовує повідомлення про смерть дитини від кору / Новини на Громадському радіо

Причиною смерті 8-річної дитини у Миколаївській області став не кір, а сепсис та поліорганна недостатність на фоні хронічного захворювання.​

Про це у коментарі Громадському радіо повідомив речник управління охорони здоров’я Миколаївської обласної державної адміністрації Юрій Багрянцев.

«Ця інформація не відповідає дійсності. Хтось у Центрі громадського здоров’я неуважно прочитав документ. Причина смерті зовсім інша, там є купа супутніх захворювань, кір у тому числі колись був, але не кір причиною смерті. Хтось побачив у перенесених захворюваннях кір і зазначив його як причину смерті», — пояснив речник.

Міністерство охорони здоров’я заявляло про смерть 8-річної дитини у Миколаївській області. З посиланням на Центр громадського здоров’я у відомстві причиною смерті назвали кір.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+