Слухати

Рік умовно: «суд» в Криму призначив Мовенку новий вирок  / Новини на Громадському радіо

Рік умовно: «суд» в Криму призначив Мовенку новий вирок

26 червня 2018 - 12:23
Кримського активіста Ігоря Мовенка можуть випустити із СІЗО вже завтра

Севастопольський міський «суд» в ході апеляції змінив вирок у справі кримського активіста Ігоря Мовенко, призначивши йому рік умовно з випробувальним терміном замість двох реальних. 

Про це повідомляє журналістка Олександра Єфименко у Facebook.

«Суддя Авхімов Василь Олександрович виніс вирок у вигляді одного року умовно з випробувальним терміном. Швидше за все, з СІЗО його випустять завтра», — повідомляє Єфименко.

В останньому слові Мовенко сказав наступне: «Я просто хотів би, щоб було винесено справедливе рішення».

4 травня окупованому Криму Мовенка засудили на 2 роки колонії загального режиму за кілька коментарів в соціальній мережі «ВКонтакте». 

16 грудня 2016 року Ігоря Мовенко затримали співробітники ФСБ, у нього вдома і на роботі провели обшук, поки він перебував у наручниках і не мав можливості зв’язатися з родичами і адвокатами.

Ігоря Мовенко звинуватили за ст. 280 частини 2 КК РФ (публічні заклики до здійснення екстремістської діяльності) за коментар в соціальній мережі «Вконтакте» в групі «Крим — Україна». За версією звинувачення, коментар Ігоря носить ворожий характер щодо Росії і стосовно учасників так званої «російської весни».

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+