Слухати

Сенцов «відмовився» пройти огляд у лікарів, яких оберуть адвокат і родичі, - Москалькова / Новини на Громадському радіо

Сенцов «відмовився» пройти огляд у лікарів, яких оберуть адвокат і родичі, - Москалькова

26 червня 2018 - 09:06
Російська омбудсмен переконує, що не бачить «смертельної небезпеки» для Сенцова

Російська уповноважена з прав людини Тетяна Москалькова заявляє, що ув’язнений у Росії Олег Сенцов відмовився від пропозиції пройти огляд у лікарів, яких оберуть адвокат і родичі.

Про це заявила російський омбудсмен після прибуття до Києва, передає «112 Україна».

«Ми запропонували, я звернулась до керівника пенітенціарної системи з тим, щоб йому провели консиліум з тими лікарями, яких запропонує адвокат або родичі, щоб до них була довіра. Він сказав, що він взагалі не хоче зустрічатися ні з якими лікарями, що він міцний, що не дочекаються і він буде відстоювати свою позицію до кінця», — заявила вона.

Також вона зазначила, що Сенцов «встає і розмовляє».

«Я не бачу смертельної небезпеки, але мене не може не турбувати, що 40 днів голодування – це дуже тривалий термін», — зазначила омбудсмен.

Вона заявила, що щодня отримує докладну інформацію про стан здоров’я Сенцова від уповноваженого з прав людини в Ямало-Ненецькому окрузі Анатолія Сака.

Також Москалькова повідомила, що планує сама відвідати Сенцова, як тільки вона повернеться з Києва, та при наявності дозволу поїде разом з українським омбудсменом Людмилою Денісовою.

«Я після повернення з Києва обов’язково сама поїду його провідати. Якщо буде дозвіл на відвідування разом з Людмилою Денісовою, то поїду разом з нею,» — зазначила Москалькова.

Нагадаємо, незаконно засуджений у РФ до 20 років колонії український режисер Олег Сенцов оголосив безстрокове голодування 14 травня. Основна його вимога — звільнити усіх українців-політв’язнів, які перебувають у російських в’язницях.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+