Слухати

Верховний суд підтримав заборону Трампа на в’їзд громадянам семи країн / Новини на Громадському радіо

Верховний суд підтримав заборону Трампа на в'їзд громадянам семи країн

26 червня 2018 - 19:11
Трамп назвав ухвалу "величезною перемогою для американського народу і Конституції"

Верховний суд США визнав законною останню версію імміграційного указу Трампа щодо заборони на в’їзд громадянам семи країн. 5 суддів проголосували «за» таке рішення, 4 — «проти», про це повідомляє CNN.

На думку суддів, супротивники Трампа не змогли довести, що заборона порушує закон США про імміграцію та першу поправку до Конституції США, яка забороняє Конгресу підтримувати будь-яку релігію.

Зараз йдеться про третю версію указу, який обмежив в’їзд до Сполучених Штатів громадянам Ірану, КНДР, Сирії, Лівії, Ємену, Сомалі і Венесуели. 

В січні минулого року Трамп підписав першу версію указу. Однак, федеральний суддя скасував його дію. Друга версія також була заблокована судом.  У грудні Верховний суд підтримав третю версію указу Трампа, але це було неостаточне рішення

З самого початку до списку входив також Чад, але країну прибрали з обмежувального списку після дотримання базових вимог безпеки. 

Дональд Трамп, коментуючи ухвалу суду, назвав її «величезною перемогою для американського народу і Конституції».

Конгресмен-демократ Стені Хойер заявив, що рішення суду є помилковим. «Навіть якщо його дії були оголошені конституційними, це не значить, що він має рацію або діє в інтересах нашої країни», — пояснив він. 

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+