Слухати

Єлизавета II затвердила закон про Brexit / Новини на Громадському радіо

Єлизавета II затвердила закон про Brexit

26 червня 2018 - 14:31
Про це заявив спікер нижньої Палати громад Джон Беркоу

Королева Великобританії Єлизавета II схвалила білль про вихід Сполученого Королівства з Євросоюзу, передає Reuters з посиланням на спікера нижньої Палати громад Джона Беркоу.

Оголошення про видачу так званої королівської санкції — це фінальна стадія в прийнятті законопроекту.

Зазначимо, що урядовий законопроект щодо умов виходу Британії з ЄС пройшов через парламент попри спротив частини депутатів керівної Консервативної партії.

Парламент Великобританії ухвалив урядовий законопроект про Brexit 21 червня. Тоді Палата лордів прийняла поправку до законопроекту, яка надійшла їй з Палати громад. Так уряду вдалося уникнути поразки щодо свого законопроекту, оскільки частина депутатів просувала можливість парламентського вето на остаточну угоду про вихід Великої Британії з ЄС.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+