Слухати

ЄСПЛ не відповів на вимогу України надати доступ Денісовій до Сенцова

26 червня 2018 - 18:37
Мін’юст України подасть повторну заяву
ЄСПЛ не відповів на вимогу України надати доступ Денісовій до Сенцова / Новини на Громадському радіо

Європейський суд з прав людини (ЄСПЛ) не надав прямої відповіді на вимогу уряду України надати уповноваженій Верховної ради з прав людини Людмилі Денісовій доступ до українського режисера Олега Сенцова у російській колонії «Білий ведмідь».

Про це повідомив уповноважений з питань ЄСПЛ в Міністерстві юстиції Іван Ліщина.

«Готуємо додаткову заяву для уточнення цього питання. Одночасно продовжуємо підготовку спільного міжнародного заяви щодо всіх українських політичних в’язнів Кремля», — зазначив Ліщина.

Читайте також: Олег Сенцов допомагає ставити свою п’єсу в Україні

Заяву уряду України приєднають до справи самого Сенцова. Уряд України буде запрошено взяти участь в справі у якості третьої сторони.

«Отже, Європейський суд вважає Сенцова громадянином України», — пояснив Ліщина.

20 червня Європейський суд з прав людини закликав уряд Росії надати інформацію про стан здоров’я Олега Сенцова.

21 червня Міністерство юстиції України звернулося до Європейського суду з прав людини щодо отримання від РФ інформації про стан здоров’я Олега Сенцова та допуску до нього представників України, у тому числі української уповноваженої Людмили Денісової.

Український режисер Олег Сенцов засуджений у Росії до 20 років позбавлення волі за звинуванням у підготовці терористичного акту. Зараз він перебуває в тюрмі північного російського міста Лабитнангі. 14 травня Олег Сенцов оголосив голодування. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+