Слухати

Денісова написала листи у Кремль з проханням пустити її до українських політв’язнів / Новини на Громадському радіо

Денісова написала листи у Кремль з проханням пустити її до українських політв'язнів

27 червня 2018 - 18:51
Денісова просить Кремль виконувати домовленості Путіна і Порошенка

Уповноважена Верховної ради України з прав людини Людмила Денісова написала листи до керівника адміністрації президента РФ Антона Вайна та речника Кремля Дмитра Пескова з проханням надати допуск до утримуваних у Росії українських політичних в’язнів.

Про це Денісова написала на сторінці у Facebook.

«Змушена констатувати, що гарантії, надані мені Президентом Російської Федерації Володимиром Путіним як Уповноваженому Верховної Ради України з прав людини по безперешкодному допуску і без будь-яких попередніх умов до утримуваних громадян України на даний момент не реалізовано», — написала Денісова.

Українська омбудсман  закликала Кремль виконувати домовленості між українським та російським президентами.

У листі до Пескова Денісова зазначила, що переговори із уповноваженою РФ Тетяною Москальковою жодних результатів не дали. Денісова попросила Пескова проінформувати президента РФ, що її не пускають до українців у російських в’язницях. 

Уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова вирушила до Росії 13 червня, щоб відвідати українських політв’язнів. З того часу вона не змогла зустрітися з жодним з ув’язнених українців.

Візит Денісової, а також візит російської омбудсмана до ув’язнених в Україні погодили між собою Петро Порошенко та Володимиро Путін під час телефонної розмови.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+