Слухати

Кіберполіція очікує вірусну атаку з Росії, схожу на NotPetya, - глава департаменту / Новини на Громадському радіо

Кіберполіція очікує вірусну атаку з Росії, схожу на NotPetya, - глава департаменту

27 червня 2018 - 09:11
Атаки чекають або на День конституції, або на День незалежності

Кіберполіція очікує віртуальних атак із боку Росії найближчим часом, зокрема, на свята Дня конституції 28 червня та Дня незалежності 24 серпня. Про це в інтерв’ю Reuters заявив глава кіберполіції України Сергій Демедюк.

За словами Демедюка, хакери впроваджують шкідливе ПЗ у мережі компаній, розбивши його на окремі файли.

«Аналіз вже виявленого шкідливого ПЗ і націленість атаки на Україну свідчать про те, що все це готується на певний день», — сказав він.

Він додав, що з початку року поліція виявляє віруси в фішингових листах, відправлених з доменів державних установ, системи яких були зламані, і підроблені веб-сторінки, що імітують реальні сайти державних органів.

Масштаб кібератаки може бути таким, як NotPetya, вважають у кіберполіції.

Нагадаємо, 27 червня 2017 року в Україні сталася масштабна кібератаку NotPetya. «Вірус-здирник» паралізував роботу комп’ютерних мереж у банках, ЗМІ, поштових службах та державних установах.

Україна, Сполучені Штати і Велика Британія заявили, що до вірусу NotPetya причетна Росія.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+