Слухати

Москалькова не проситиме Путіна помилувати Сенцова

27 червня 2018 - 17:30
Олег Сенцов голодує 45-ий день
Москалькова не проситиме Путіна помилувати Сенцова / Новини на Громадському радіо

Уповноважена з прав людини в Росії Тетяна Москалькова заявляє, що не писатиме президенту РФ Володимиру Путіну прохання про помилування українського режисера Олега Сенцова.

Про це повідомляє «Інтерфакс-Україна».

«Закон мені не дозволяє звертатися з клопотаннями і розраховувати на розгляд цього звернення як публічного офіційного документа», — сказала Москалькова, відповідаючи на запитання щодо можливості написання нею прохання про помилування Сенцова.

За її словами, у неї є своя позиція щодо можливості помилування Сенцова.

«Я ніколи не говорила, що у мене немає позиції. Є певний порядок, який передбачає звернення приватної особи, її волевиявлення про помилування. Я поки нічого не знаю про волевиявлення родичів, самого Сенцова, чи хоче він цього», — сказала Москалькова.

Адвокат Сенцова повідомляв, що режисер не проситиме про помилування.

Російська Федерація раніше відмовилась помилувати Олега Сенцова на прохання генерального секретаря Ради Європи Турбйорна Ягланда.

Москалькова зазначила, що у випадку арештованої депутатки Верховної ради України Надії Савченко процедуру було порушено, оскільки про помилування Путіна попросили вдови загиблих.

Російську уповноважену непокоїть доля Савченко.

«Ще мене дуже непокоїть, що ось так (виходить): просили за Савченко. Її помилували, звільнили, передали українській стороні. Де вона зараз? Сидить … Нам треба подумати ще, чи добро ми робимо, відправляючи (людей)», — зазначила Москалькова.

Сенцов голодує у російській колонії «Білий ведмідь» у місті Лабитнангі за полярним колом в Ямало-Ненецькому автономному окрузі 45-й день.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+