Слухати

На Одещині спалах африканської чуми свиней, у місті закрили ринок та перевіряють м’ясо, - мер / Новини на Громадському радіо

На Одещині спалах африканської чуми свиней, у місті закрили ринок та перевіряють м’ясо, - мер

27 червня 2018 - 10:30
Усіх свиней у районі карантину мають вбити

В місті Ізмаїл Одеської області оголосили карантин через зараження свиней африканською чумою. Про це Громадському радіо повідомив мер Ізмаїла Андрій Абрамченко.

За його словами, карантин запровадили вчора. Триватиме він щонайменше 40 днів.

«Вчора закривався центральний ринок, іде перевірка документів. Головна вимога: щоб свинина, навіть якщо вона реалізується, була не з території, яка перебуває під карантином», — сказав він.

Також сьогодні розпочали перевірку в людей, які можуть тримати свиней у господарстві.

«Йде побудинковий об’їзд для виявлення в приватних домоволодіннях свиней із метою їхнього подального безкровного умертвіння», — сказав Абрамченко.

Усіх свиней у зоні карантину — в Ізмаїлі та селах Ларжанка, Нова та Стара Некрасовка, а також у Ренійському районі — мають вбити. Власникам обіцяють компенсувати збитки.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+