Слухати

ЄСПЛ об’єднав позови України проти РФ щодо Криму і Донбасу у дві справи, - Мін’юст

27 червня 2018 - 21:47
Загалом на розгляді ЄСПЛ знаходяться три справи України проти РФ
ЄСПЛ об’єднав позови України проти РФ щодо Криму і Донбасу у дві справи, - Мін’юст / Новини на Громадському радіо

Європейський суд з прав людини (ЄСПЛ) сьогодні, 27 червня, об’єднав чотири міждержавні заяви України проти Росії щодо Донбасу і Криму у дві справи.

Про це повідомив заступник міністра юстиції — уповноважений у справах ЄСПЛ в Україні Іван Ліщина на сторінці в Facebook.

«Сьогодні ЄСПЛ погодився з нашим клопотанням і об’єднав провадження по міждержавних заявах щодо порушень ЄКПЛ (Європейська конвенція з прав людини, — ред.) Росією в два великих провадження: по Криму і Донбасу. Отже, замість п’яти справ України проти РФ залишилося три (заява щодо вивозу дітей з Донбасу в РФ залишилася в самостійному провадженні)», — написав Ліщина.

Україна подала 160 документів та 50 свідчень до ЄСПЛ щодо порушень прав українців в Криму.

Мін’юст сподівається на старт розгляду справ «Україна проти Росії» в Європейському суді з прав людини вже цього року.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+