Слухати

Москалькова оцінила стан Сенцова як задовільний / Новини на Громадському радіо

Москалькова оцінила стан Сенцова як задовільний

28 червня 2018 - 14:08
Водночас Тетяна Москалькова висловила непокоєння через можливий розвиток подій

Уповноважена з прав людини в Росії Тетяна Москалькова після зустрічі з Олегом Сенцовим заявила, що стан режисера задовільний.

Про це передає Інтерфакс.

«У мене відбулася зустріч з Сенцовим, вона була досить тривалою, тривала близько години. Його стан здоров’я в цілому задовільний, але все одно залишається занепокоєння за розвиток подій, оскільки 46-й день голодування, а це завжди вимагає великої уваги», — сказала Москалькова Інтерфаксу після зустрічі з Сенцовим.

До колонії в четвер також прибули уповноважений Ради з прав людини Людмила Денісова, але її не дали можливості зустрітися з Сенцовим.

«Уповноважений РФ Тетяна Москалькова з’явилася тут півгодини тому. Кортеж проїхав повз мене, хоча вона чудово мене бачила», — написала Денісова на своїй сторінці в Facebook.

Денісова намагалася передати заяву про відвідування Сенцова черговому колонії.

Нагадаємо, 28 червня до колонції «Білий відмідь» приїхали Людмила Денісова та Тетяна Москалькова. 

Речник російського омбудсмена Тетяни Москалькової Олексій Зловедов заявив, що уповноважена Людмила Денісова не узгоджувала з російською стороною відвідання українського в’язня Олега Сенцова.

«Дійсно, в регіоні знаходиться уповноважена з прав людини Верховної Ради України, пані Денісова, яка прилетіла в регіон абсолютно самостійно, без узгодження із уповноваженим з прав людини в РФ і з відповідними структурами», – цитує слова Зловедова інформагенція «Інтерфакс-Україна».

Нагадаємо, Олег Сенцов з 14 травня продовжує голодування з вимогою звільнити «всіх українських політв’язнів, які перебувають на території РФ».

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+