Слухати

Москалькова та Денісова прилетіли в Салехард. Вони хочуть зустрітися з Сенцовим  / Новини на Громадському радіо

Москалькова та Денісова прилетіли в Салехард. Вони хочуть зустрітися з Сенцовим

28 червня 2018 - 09:44
Напередодні режисера відвідав доручений з прав людини у Ямало-Ненецькому автономному окрузі

В Салехард для зустрічі з українським політв’язнем Олегом Сенцовим прибула уповноважена з прав людини в Росії Тетяна Москалькова.

Про це вона написала у своєму Instagram.

«Приїхала у виправну колонію «Білий ведмідь» разом з уповноваженим з прав людини в Ямало-Ненецькому автономному окрузі Анатолієм Саком для зустрічі з Олегом Сенцовим», — написала вона.

Людмила Денісова також попрямує в Лабитнангі для відвідування Сенцова.

Про це вона написала в своєму Facebook.

«До речі, летіла одним рейсом із Уповноваженою РФ Тетяною Москальковою. По прильоту, на жаль, пані Тетяна не захотіла їхати зі мною однією машиною, залишилася на полі …. напевно, чекати на якесь рішення», — написала вона.

Речник російського омбудсмена Тетяни Москалькової Олексій Зловедов заявив 28 червня, що уповноважена Людмила Денісова не узгоджувала з російською стороною відвідання українського в’язня Олега Сенцова.

«Дійсно, в регіоні знаходиться уповноважена з прав людини Верховної Ради України, пані Денісова, яка прилетіла в регіон абсолютно самостійно, без узгодження із уповноваженим з прав людини в РФ і з відповідними структурами», – цитує слова Зловедова інформагенція «Інтерфакс-Україна».

Речник Москалькової додав, що спільне відвідування Сенцова омбудсменами не планується. 

Напередодні Сенцова відвідав уповноважений з прав людини в Ямало-Ненецькому автономному окрузі Анатолій Сак, який розповів, що скарг з боку політв’язня немає і почувається він чудово.

Нагадаємо, Сенцов голодує у російській колонії «Білий ведмідь» у місті Лабитнангі 46-й день.
 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+