Слухати

«Північний потік - 2» можуть побудувати без згоди Данії  / Новини на Громадському радіо

"Північний потік - 2" можуть побудувати без згоди Данії

28 червня 2018 - 13:26
Швеція, Фінляндія і Німеччина вже видали дозволи на будівництво трубопроводу

Будівництво трубопроводу «Північний потік-2» може початися до отримання дозволу від Копенгагена. Про це заявив фінансовий директор Nord Stream 2 AG Пол Коркоран в кулуарах на газовій конференції у Вашингтоні, повідомляє ТАСС.

За його словами, якщо влада Данії не схвалить прокладку трубопроводу у своїх територіальних водах, компанії доведеться почати будівництво в міжнародних водах на північ від Данії. 

«Північний потік-2» пройде по дну Балтійського моря до Європи, його довжина складе більше 1,2 тисяч кілометрів, потужність трубопроводу — 55 млрд куб. м газу в рік. Вартість проекту оцінюють в 9,5 мільярдів євро.

Читайте також: «Північний потік – 2» вплине на подальшу долю ЄС та НАТО, — Михайло Басараб 

Влада Швеції, Фінляндії і Німеччини вже видала дозволи на будівництво і експлуатацію трубопроводу, він повинен запрацювати до кінця 2019 року.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+