Слухати

Адвокати незабаром відвідають політв’язня Еміра-Усеїна Куку в СІЗО / Новини на Громадському радіо

Адвокати незабаром відвідають політв’язня Еміра-Усеїна Куку в СІЗО

28 червня 2018 - 15:43
Наступне судове засідання у справі призначено на 19 липня

Найближчим часом адвокат Сергій Локтєв збирається відвідати Еміра-Усеїна Куку в слідчому ізоляторі.

Про це в коментарі Громадському радіо сказав адвокат Олексій Ладін.

«Наступне судове засідання призначене на 19 липня. Адвокат буде намагатися раніше його відвідати. На останньому судовому засіданні почали допит лінгвіста Міністерства юстиції, допит не був закінчений», — сказав Ладін.

Ладин розповів, що відмовляв Еміра від голодування, оскільки під час судового засідання підзахисному знадобиться ясний розум.

«Я вважаю, що в сьогоднішніх реаліях голодування не ефективний метод. Тим більше, коли йде засідання необхідно оперативно реагувати на те, що відбувається в залі», — пояснив Ладін.

Нагадаємо, сьогодні стало відомо, що політв’язень Емір-Усеїн Куку оголосив, ймовірно, голодування з 26 червня.

Пізніше журналістка Олександра Єфименко написала у Facebook, пославшись на дружину Еміра-Усеїна Куку, що висновок про початок голодування та зробила з листа чоловіка. Напряму про голодування в листі не йдеться. 

 Емір-Усеїн Куку був затриманий 11 лютого 2016 року під час масових обшуків і затримань в Криму. Він був звинувачений в підготовці до «насильницького захоплення влади». У грудні 2017 року його було етаповано із Криму в Ростов-на-Дону. Спочатку був поміщений в СІЗО-1, 3.02.2018 переведений в СІЗО-4, де і знаходиться до сьогоднішнього дня.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+